MENÜ

Teslimat Süreci

HALACPIRLANTA.com’dan satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya teslim edilir.

Ürünlerin teslim alınmasına kadar geçen süreç içerisinde tüm sorumluluk HALACPIRLANTA.com’dan aittir. Ürünlerinizi kargo görevlisi eşliğinde imza karşılığı kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ilk iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından İAR (İstanbul Altın Rafinerisi) garantisi ile tarafınıza teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünlere ilişkin bildirimler üyelik oluşturulurken kaydettiğiniz e-posta adresine iletilir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda talebiniz doğrultusunda en geç 3 iş günü içerisinde size özel olarak yeniden üretilmektedir.

Merak ettiğiniz diğer konularla ilgili lütfen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
ÜCRETSİZ TESLİMAT & KARGO
AYNI GÜN KARGO GÖNDERİM